Hošek Motor

Brno a Ostrovačice

Kontakt

Dva + dva roky záruka

Vito START

Tento tourer s novým motorem o výkonu 75kW, pohonem předních kol a manuální převodovkou je ideální volbou pro cenově dostupnou, ale zároveň pohodlnou přepravu cestujících. Vhledem ke konfiguraci sedadel uveze Vito Start pět cestujících a pořádnou porci nákladu.

Součástí nabídky je ZDARMA prodloužená záruka 2+2 roky s limitem 200.000 km.

Akční nabídka

Operativní leasing

Měsíční splátky:

7 800 Kč
(bez DPH)

Bližší informace o podmínkách akční nabídky MENU získáte u svého prodejce Mercedes-Benz.

  1. [1] Akční sleva 19 % platí pouze v případě volby všech položek z akční nabídky MENU. To znamená, že pro dané vozidlo musí být objednáno financování vozidla od Mercedes-Benz Financial Services včetně pojištění a dále servisní smlouva Complete3 a nebo paket ISP2.
  2. [2] ISP (Integrovaný Servisní Paket) je poskytnutí výrobcem předepsaných servisních prohlídek včetně práce servisu, dílů a provozních kapalin po dobu 6 let nebo do najetí 125 000 km.
  3. [3] Servisní smlouva Complete zahrnuje prodlouženou záruku, veškeré výrobcem předepsané servisní prohlídky (ISP) a výměnu opotřebitelných dílů po celou dobu užívání vozidla a zajištění odtahu do autorizovaného servisu MB.
  4. Vyobrazení vozu je ilustrativní.
  5. Výrobce si vyhrazuje právo na chyby a opomenutí, změny cen, technických parametrů a výbavy bez předchozího upozornění. Více informací o aktuální nabídce Vám poskytne prodejce Mercedes-Benz.
  6. Platnost akční nabídky do odvolání.

Pokud vás nabídka zaujala
nebo chcete-li poradit, kontaktujte nás

Který užitkový vůz Mercedes-Benz je pro vás nejvhodnější?

Jaký způsob financování se hodí pro Vaši situaci?

Jaké dodatečné služby Mercedes-Benz se Vám vyplatí?


Vyplňte formulář, nebo kontaktujte prodejce.